O MNIE

PAWEŁ CYRULIK

Jestem absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu na kierunkach wychowanie fizyczne i turystyka i rekreacja, a także wieloletnim członkiem Klub Górskiego „Olimp” im. Tomka Nowaka. Fotografią zacząłem się interesować od 18 roku życia (choć z perspektywy czasu trudno to nazwać fotografią :)), kiedy to na wakacjach używałem aparatu rodziców. Rok później kupiłem sobie własną lustrzankę, i powoli poznawałem tajniki robienia zdjęć. Na studiach w ramach uczestnictwa w wyjazdach klubu górskiego, często bywałem w górach, gdzie „przy okazji” wchodzenia na dany wierzchołek fotograficznie rejestrowałem okolicę. Po udziale w wyprawie na Pik Awicenny (7134 m n.p.m), przestałem gonić za coraz to wyższym szczytem, a nastawiłem się głównie na wyjazdy fotograficzne. Dużym krokiem w moim rozwoju umiejętności fotograficznych, była wyprawa fotograficzna „Lyskamm 2014”, na którą pojechałem wraz z jednym z najwybitniejszych polskich fotografów krajobrazów – Karolem Nienartowiczem. Mogłem podpatrywać jego pracę, a także otrzymując cenne wskazówki poprawiłem swój warsztat. Na własnych błędach uczę się tej trudnej sztuki i na razie doszedłem do miejsca, którego efekty możecie sprawdzić w galerii zdjęć.

CZYM SIĘ ZAJMUJĘ

Fotografia

Fotografię ściśle łączę z pasją podróżowania. Dzięki noclegom w namiocie mogę być w miejscach w których fotografuję, w porach kiedy większość ludzi jest już dawno w dolinach. Wtedy nawet w popularnych lokalizacjach mogę być sam na sam z przyrodą i uwieczniać piękne obrazki.

Podróże

Odwiedziłem 20 krajów na 4 kontynentach oraz zdobyłem 3 szczyty zaliczane do Korony Ziemi. Głównymi celami moich wyjazdów są trekkingi w górach połączone z biwakowaniem w pięknych i często odludnych miejscach. Mogę w takich chwilach napawać się bliskością natury.

OSIĄGNIĘCIA

2018 Epson Pano Awards

Amateur Bronze

2018 Epson Pano Awards

Amateur Silver

2018 Epson Pano Awards

Amateur Silver

Do tej pory miałem przyjemność współpracować z :

CHCESZ ZE MNĄ PRACOWAĆ?

error: Treści są zabezpieczone !!